Bën seks me të ftuarat, dhëndëri shokon të gjithë! (Foto)

 

UntitledNjë ngjarje shokuese dhe jo e hijëshme ka ndodhur në Rusi. Bëhet fjalë për dhëndërin, i cili ka bërë seks me të ftuarit në dasmën e tij. Videoja nuk qëndroi shumë gjatë në rrjete, dhe nuk u zbulua mirë arsyeja e këtij veprimi, ndonëse janë arritur të ruhen disa foto nga kjo skenë.

  

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Habisin meshkujt, ky është vendi që u pëlqen më shumë të bëjnë seks

Sipas një hulumtimi të realizuar së fundmi, 73% e meshkujve dëshirojnë të ...