Deputetja poston foto nga dasma, por … kapet “mat”, ja si e shkel ligjin

deputetjaShkeljet e ligjit anti duhan vijojnë të kryhen nga të gjithë përditë e më shumë, madje dhe nga vetë ligjvënësit që i miratojnë ligjet në Kuvend.

Nuk janë të rralla foto nga kefenetë e institucioneve or tashmë edhe në lokal. Ky detaj i ka shpëtuar në këtë foto edhe deputetes së PD-së në Shkodër, Irma Koplikut, e cila e ftuar në dasmë ka bërë edhe një ‘gafë’. Duke dashur të postojë foton me një prej mikeshave të saj, pa dashur i ka shpëtuar edhe tavlla me bishta cigaresh që ajo kishte mbi tavolinë. Duke marrë shkas nga ambienti i mbyllur në të cilën po zhvillohej dasma, deputetja në këtë rast është në shkelje të ligjit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.