Deputetja e LSI-së urim prekës për vëllanë e saj: I vogli dhe i vetmi vëlla i imi….

silvana-cakaDeputetja e LSI-së Silva Caka ka postuar në profilin e saj në Facebook një urim prekës për vëllanë e saj, i cili duket se këto ditë kurorëzon dashurinë e tij me një vajzë. Silva ka postuar edhe fotografinë e tyre.

Statusi:
“Mirëmëngjes të dashur miq! Kjo faqe është krijuar vetëm për të pasqyruar aktivitetin tim politik dhe të forcës politike ku unë bëj pjesë, por sot do e thyej përsëri këtë rregull, duke bërë një urim të veçantë për dy njerëz të veçantë: i vogli dhe i vetmi vëlla i imi dhe i motrës sime, i ka kërkuar dorën kësaj bukuroshes dhe ajo u duk se pranoi

LEXO EDHE:  E akuzuan se ka bërë seks tresh me burrin, “shpërthen” Roza Lati
Kliko per me shume info

vellai-silva-caka-lsiNe të dyja ju urojmë nga zemra jetë të lumtur dhe dashuri përgjithmonë! Gjysma e jetëve tona është tashmë në duart e saj, prandaj ajo meriton gjithë respektin dhe dashurinë tonë! Qofsh i lumtur zemra jonë dhe e paçi jetën te bardhë!! Zoti ju dhëntë nga më të mirat e tij!|”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here