Drogë e prostitucion, burg për shqiptarin e “Cosa Nostra”, ja emri dhe fotoja

Kliko per me shume info

elisssNjë bandë prej 10 personave janë dënuar sot me burg nga gjykatësja e Caltanissetta, Alessandra Giunta. Mësohet se mes tyre është edhe një shqiptar.

Ata akuzohen për zhvatje ndaj biznesmenëve, trafik droge mes Caltanissetta e San Cataldo dhe se kanë ngritur një rrjet prostitucioni.

Kliko per me shume info

Siç raportojnë sot mediat lokale, të pandehurit ishin pjesë e bandës famëkeqe “Cosa Nostra”.

Shqiptari 34-vjeçar Elis Deda është dënuar me 6 vite burgim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.