Dhëndri i kërkon divorc një ditë pas dasmës, arsyeja do t’ju shokojë!

martese14Pa tualet për herë të parë përpara të shoqit, ai kërkon divorcin. Ngjarja ka ndodhur në Emiratet e Bashkuara Arabe.

“Maskimi” i nuses është zbuluar gjatë një larjeje në det, shkruajnë mediet vendase. Bashkëshorti 30 vjeçar konstatoi se deri në atë kohë gruaja e tij 24 vjeçare ishte “maskuar” me make up.

Në të njëjtën kohë, ai zbuloi se ajo kishte kryer edhe disa ndërhyrje estetike, vendoste qerpikë false dhe lente me ngjyra.

Lutjet e nuses së re nuk bënë punë, dhëndri kërkoi menjëherë divorcin.

Një rast i ngjashëm u regjistrua po në Emiratet e Bashkuara rreth një vit më parë.

Në atë kohë një algjerian çoi në gjyq të shoqen, duke e akuzuar se ishte hequr sikur ishte më e bukur nga ç’ishte realisht falë tualetit.

Ai i kërkoi bashkëshortes edhe 20 mijë dollarë dëmshpërblim, për dëmin psikologjik të pësuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

DJ i famshëm zgjedh të vdesë në Zvicër me eutanazi, debati trondit Italië

Një debat të madh mediatik e politik në Itali u shkaktua pas ...