Ky është shkaktari i aksidentit në Sukth, i apasionuar pas makinave luksoze

Kliko per me shume info

DASHNOR-DALIASIPersoni që shihni në këto foto është një nga viktimat e aksidentit të tmerrshëm që ndodhi në orët e para të mëngjesit në Sukth.

Shkaktari i aksidentit, 36-vjeçari Dashnor Deliallisi ishte i apasionuar pas makinave të luksit dhe shpejtësisë.

Kliko per me shume info

Blutë e policisë kanë komfirmuar se 36-vjecari ka qenë duke lëvizur në sens të kundërt me automjetin tip “Benz” në autostradën Tiranë -Durrës, ku pas disa kilometrash ka përplasur makinën me të cilën po udhëtoni 3 vajzat drejt Greqisë.

Mjeti me të cilin po udhëtonin vajzat ishte në pronësi të shtetases Greta Sherifi, 23 vjeçe, banuese në Sarandë.

dashnor-sukth1Viktima të aksidentit mbetën edhe dy shoqet e saj që po udhëtonin me të në makinë, Izabela Gega dhe Elona Xhuti./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.