Zbulohet lidhja e Dashnor Deliallisit me reperin Capital T

DASHNOR-DALIASIDashnor Deliallisi, shkaktari i aksidentit ku humbën jetën 3 shoqe të ngushta dhe vetë 36-vjeçari, jetonte në luks. Atij i pëlqenin makinat e shtrenjta, jeta e natës dhe shoqëria me këngëtarët.

Miku i Dashnor Deliallisit ka zbuluar për “JOQ”, se ai njihej me Capital T, madje edhe kanë bashkëpunuar në një nga videoklipet e reperit. Në fakt nga fotot duket qartë se Capital T, në videoklipin “Pare Pare”, ka përdorur makinën e 36-vjeçarit.

Një gjë e tillë vërtetohet lehtësisht përmes targës (AA 979 MT), targa që ka përdorur gjithmonë Deliallisi.

capital-t

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...