Korçë /Del nga shtëpia për të hedhur plehrat, 24-vjecarja e përplas me makinë

policia_korce14Një këmbësor është përplasur nga një 24-vjecare në qytetin e Korçës.
Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr 9 në Korçë, ku shoferja E.Fezollari duke drejtuar mjetin “Citroen” ka aksidentuar një këmbësor.
Ai u dërgua menjëherë Spitalin Rajonal të Korçës, ku aktualisht ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe grupi hetimor dhe po punon për identifikimin e të aksidentuarit dhe sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptari vret me thikë kuzhinierin italian në Montecarlo

Një kuzhinier italian 30 vjeç u vra me thikë pasditen e 24 ...