Dedikimi prekës për 3 vajzat e aksidentuara në Sukth: Ju vranë “bobat me xhama t’zi”

aksidenti-ne-durresAksidenti i rëndë i ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës i ka tronditur të gjithë.

4 të rinj mbetën të vdekur në vend si pasojë e një përplasje ballore midis dy makinave tip Benz, njëra prej të cilave lëvizte në sensin e kundërt shkruan LajmiFundit.al.

tri-vajzatNgjarja ndodhi në Sukth, ku Dashnor Deliallisi kishte hyre në sens të kundërt në autostradë dhe po lëvizte me një shpejtësi rreth 150 km/h, ku pas disa kilometrash ka përplasur makinën që po shkonte në drejtim të Durrësit.

36-vjecari, i cili po ndiqej nga Policia ishte i vetem në makinë, ndërsa në mjetin tjetër të përfshirë në aksident ishin 3 vajza, të cilat po udhëtonin në drejtim të Greqisë.

Si pasojë e përplasjes 4 të rinjtë mbetën të vdekur në vend. Ndërkohë Gentian Zenelaj ka publikuar një foto me një mesazh tejet prekës në lidhje me këtë ngjarje të rëndë./LajmiFundit.al/

Më poshte mesazhi i Zenelajt:

mesazhi-zenelaj

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia fillon aksion masiv kunder fares se kanabisit

Policia ka nisur një aksion masiv në të gjithë vendin, me qëllim ...