Dedikimi prekës i Rita Orës: Cfarë do të bëja pa ty? Je gjithcka!

rita-ora1616Këngëtarja e njohur shqiptare i ka bërë një dedikim prekës motrës së saj, e cila sot ka ditëlindjen.
Rita Ora shkruan se falë dashurisë dhe përkujdesjes së motrës, këngëtarja ka arritur aty ku është sot.
Dedikimi:

“Çfarë do të bëja pa ty? Vetëm zoti e di. Ti je gjithçka dhe arsyeja pse unë kjo që jam sot. Sa herë më bërtet e bën sepse më do. Mbaj mend që mami na vishte njësoj dhe un do qaja sepse nuk kisha të njëjtat rroba si ti dhe ti më jepje të tuat, sepse kjo është ajo që bëjnë motrat e mëdha.

Kliko per me shume info

Ne ndërtuam çdo gjë bashkë dhe do vazhdojmë gjithmonë bashkë. Jam kaq krenare për ty dhe për çdo gjë që ke arritur deri tani. Gëzuar ditëlindjen motër”.

rita-ora-dedikimi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.