De Biazi tek skuadra italiane? Mediat: Do të shkojë te Interi!

de-biasi“Timonieri” i kuqezinjve Xhani De Biazi është një ndër emrat e përfolur për drejtimin e ekipit të Interit.

Lajmi bëhet me dije nga gazetari dhe analisti i njohur sportiv italian, Ivan Xaxaroni, përmes një njoftimi në “Facebook”-ut.
Ai e cilëson trajnerin aktual të Shqipërisë si një zgjedhje perfekte për pankinën e Interit. Në listën e kandidatëve janë edhe emra të njohur si Kapelo, Guidolin dhe Blank.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndeshja me PSG, Ronaldinho beson tek mrekullia e Barcelonës

Ronaldinho beson në rikthimin e madh të Barcelonës. Ronaldinho beson se humbja ...