Mundësia për t’u bërë trajner i Interit, De Biazi: Nëse më telefonojnë, do t’ju përgjigjem!

de-biasiTrajneri i kombëtares shqiptare Xhani De Biazi ka folur së fundmi për median italiane “messaggeroveneto”, mbi mundësinë që të drejtojë klubin e Interit.
“Nëse do të vinte një telefonatë nga Interi? Do të përgjigjesha dhe do të flisnim”, tha De Biazi.

“Kthimi në Itali? Kur ika nga Udineze thashë që nuk do të kthehesha më, por ishte për faktin se kisha 4-5 lojtarë që nuk e meritonin të stërviteshin me skuadrën, por vlenin shumë në treg dhe klubi nuk më lejonte të veproja në mënyrë të tillë”, shtoi tekniku italian.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Lionel Messi “shpërthen” pas sfidës me Leganes

I inatosur. I zhgënjyer. I mërzitur. Fytyra e Lionel Messi në fund ...