Mësohet data dhe vendi ku do të martohen Getoar Selimi dhe Marina Vjollca

Marina-Vjollca-dhe-getoar-Selimi-1-1Reperi Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, dashurinë e tyre shumë shpejt do ta kurorëzojnë edhe me martesë.

Kjo është raportuar disa herë, po jo edhe data dhe vendi i saktë ku do të mbahet i gjithë organizimi.

Sipas disa burime të sigurta të lajmi.net data kur Ghetto Geasy i jep fund beqarisë është16 dhjetor e dasma do të mbahet në qytetin e Tiranës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.