Aksidenti në Sukth, ja si e përkujtoi sot shoqëria Dashnor Deliallisin në rrugë

aksidenti-deliallisiPara pak ditësh në Durrës ndodhi një tragjedi ku dy automjete tip Benz u përplasën kokë më kokë, pasi Dashnor Deliallisi po ecte në kahun e kundërt. Një tragjedi ku humbën jetën 4 persona pas përplasjes fatale.

Sot shoqëria e Dashnor Deliallisit, një prej viktimave, e kanë përkujtuar atë pikërisht në vendin ku ndodhi aksidenti fatal. Siç duket edhe në fotot e mbërritura në redaksinë tonë, miqtë e 36-vjeçarit, që njihej si Toni Montana kanë ndezur cigare dhe kanë lënë një lule si përkujtim për mikun e tyre që humbi jetën në aksidentin e shkaktuar nga vetë ai.

Kliko per me shume info

Duke kujtuar atë ç’ka ndodhi ditë më parë në autostradën Tiranë-Durrës. Sot shoqëria e të ndjerit Dashnor Deliallisi e kanë përkujtuar atë duke ndezur cigare. Faleminderit nis do e publikoni./joq

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.