Dalin fotot e kryegjyqtarit në dasmën e së bijës ndërkohë që transmetohej video-skandali

gjyqtari-guximtarNë kohën kur e gjithë vëmendja e publikut ishte në faktin se për Kyetarin e Gjykatës së Gjirokastrës Guximtar Boçi po transmetohej një video ku pretendohej se ai kërkonte seks në këmbim të drejtësisë ndaj një qytetareje, publikohen disa foto nga momenti i dasmës së vajzës së gjyqtarit.

Në foto tregohet se pavarësisht faktit që videoja po transmetohej në televizion dhe shumë komente po bëheshin rresh saj, kryegjyqtari duket sesi po e shijon vërtetë ditën më të bukur të vajzës së tij.
guximtari

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nudo nga vaska, modelja 43 vjeçare nuk njeh kufinj(Foto/Video)

Duke lënë pas modelingut dhe duke u fokusuar tek biznesi, modelja 43-vjecarja ...