Publikohet foto e tmerrshme e Cozman pas sherrit me Noizyn, ja çfarë i ndodhi!

Kliko per me shume info

Noizy-Tuna-dhe-CozmanMegjithëse kishim para disa nga video nga momenti i përleshjes së dy bandave, dhe dëmtimin e Noizyt, ende s’kishim parë fytyrën e Cozman pas incidentit.

Faqja “Vipat e Bllokut” ka publikuar fotografitë e Cozman menjëherë pas përleshjes me Noizyn. Shihet se reperi ka pësuar lëndim në njërin sy dhe disa njolla në ballë.

Kliko per me shume info

Nuk dihet se nga kanë dalë këto fotografi, por fansat e Babastars në komente kanë dyshuar se këto foto nuk janë të vërteta.

noizy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.