Shtyhet seanca për ish-gjyqtarin “filozof” Shqyyri Çobo, ja arsyeja

Kliko per me shume info

shyqyri-coboËshtë shtyrë seanca te Krimet e Rënda për ish-gjyqtarin e Beratit, Shyqyri Çobo.

Seanca e parë ndaj Çobos u shty pasi mugonin prokurori dhe avokati i çështjes.

Kliko per me shume info

Ish-gjyqtari Çobo akuzohet për korrupsion. Atij iu zbuluan mesazhet filozofike dhe flirtuese me një grua që kishte shkuar të divorcohej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.