Çiljetën siç nuk e keni parë kurrë më parë! Ja cilin emision do të prezantojë

ciljeta201555Fansat e Çiljeta Xhilagës do të jenë vërtet të lumtur kur të mësojnë se Çiljetën nuk do ta shohin më vetëm në videoklipe apo festivale.

Burime për Anabel rrëfejnë se mbrëmjen e sotme, ajo do të vijë në rolin e prezantueses, në talent show-n “Tu Si Que Vales”, krahas aktorit dhe prezantuesit Florian Agalliu.

Edicioni i ri i spektaklit do të nisë mbrëmjen e së enjtes në orën 21:00 në ‘Vizion Plus” dhe në panelin e jurisë, do të ulen Kastriot Çaushi, Vikena Kamenica, Agron Llakaj dhe Holta Dulaku.

Konkurrentë nga fusha të ndryshme do të performojnë çdo të enjte, deri në përzgjedhjen e fituesit të madh.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptarja në krah të aktores Jessica Alba në “Oscar 2017”

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti nuk mungoi edhe këtë vit evenimentit më të ...