Çiljetën siç nuk e keni parë kurrë më parë! Ja cilin emision do të prezantojë

ciljeta201555Fansat e Çiljeta Xhilagës do të jenë vërtet të lumtur kur të mësojnë se Çiljetën nuk do ta shohin më vetëm në videoklipe apo festivale.

Burime për Anabel rrëfejnë se mbrëmjen e sotme, ajo do të vijë në rolin e prezantueses, në talent show-n “Tu Si Que Vales”, krahas aktorit dhe prezantuesit Florian Agalliu.

Kliko per me shume info

Edicioni i ri i spektaklit do të nisë mbrëmjen e së enjtes në orën 21:00 në ‘Vizion Plus” dhe në panelin e jurisë, do të ulen Kastriot Çaushi, Vikena Kamenica, Agron Llakaj dhe Holta Dulaku.

Konkurrentë nga fusha të ndryshme do të performojnë çdo të enjte, deri në përzgjedhjen e fituesit të madh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.