Të gjitha në një foto! Si dukeshin pa operacione Çiljeta, Ingridi, Samanta e Zajmina

ciljeta-samanta-zajminaJanë cilësuar si ndër femrat më tërheqëse të skenës shqiptare, të tilla ndoshta i bëjnë edhe performancat e tyre provokuese, por sot ajo që s’mund të mohohet është se gjatë këtyre viteve kanë ndryshuar shumë.

Pamja e tyre dhe fiziku sot duken më të kuruar, dhe teksa shikon këtë foto të vjetër të lindin edhe shumë pikëpyetje mbi atë që ka ndikuar në këtë përmirësim të dukshëm.

I gjejmë në këtë foto së bashku Çiljetën, Ingridin, Samantën dhe Zajminën dhe duken të afërta me njëra-tjetrën, kush e di nëse ende i ruajnë të njëjtat raporte. Ajo që mund të thuhet me siguri është se ato kanë ditur ta menaxhojnë mirë famën e tyre, duke mos e zbehur as në ditët e sotme.

Nuk mund të mohohet se rëndësia që i kanë dhënë dukjes së tyre ka luajtur rol të rëndësishëm, dhe duke parë këtë foto bindesh se koha ka ndikuar për mirë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

emilyyy

Emily tregon format me të brendshme të bardha

Ajo eshtë një nga modelet më të bukura në botë dhe Emily ...