Video, Ciljeta bën “cmenduri” për të parë “LIVE” Alban Hoxhën

alban-hoxha-ciljetaKëngëtarja Ciljeta Xhilaga është nisur për të parë ndeshjen Partizani-Skenderbeu në Elbasan.

Ciljeta ka publikuar një video, ku ecën me 120 km/h në aksin Tiranë- Elbasan e ndërkohë bën dhe make up.

Këngëtarja është kritikuar nga fansat, të cilët i kanë thënë se kjo mënyrë e të ecuri është burim për aksidente shkruan LajmiFundit.al.

“Rruges per elbasan, kshu esht Kur I le gjerat per sek Te fundit”-shkruan Ciljeta./LajmiFundit.al/

VIDEO:

Rruges per elbasan ?kshu esht Kur I le gjerat per sek Te fundit ???? @xhoanaa_iimerii1 #matchday#forcapartizani ❤️

A video posted by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vidhen fotot nudo të modeles s famshme Emily Ratajkowski

Foto private të modeles Emily Ratajkowski janë marrë nga hakerat në iCloud ...