Rrëfehet Henri Çili: Jam shumë i dashuruar, por … nuk do martohem kurrë!

kulla-ciliI ftuar në emisionin “Oktapod” të moderatorit Turjan Hyska, Henri Çili si rrallëherë, foli për jetën e tij private. Ai pranoi publikisht lidhjen e tij të re me një nga pedagoget e Universitetit Europian të Tiranës.

“Po, në këtë moment jam në një lidhje të re, por unë jam personazh aq i mërzitshëm, saqë këto tema nuk kanë asnjë interes.”-u shpreh ai me humor. I pyetur nëse kishte ndërmend të martohej, Çili u shpreh kategorik: “Asnjëherë!”. Ai pohoi se do të kishte lidhje, por nuk do të martohej sepse gjithçka që ka martesa, mund të realizohej edhe në një lidhje. “Është një vajzë shumë e mirë.”- u shpreh ai për partneren e re.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Gazetarja del në transmetim me fustan rrjetë dhe… pa të brendshme

Një gazetare nga Florida nuk e ka menduar gjatë dhe ka vendosur ...