Pornostarja i habit të gjithë… ky është i dashuri i saj

1
Kliko per me shume info

cifti-pornostarPornostarja Mia Malkova, mjaft e njohur në industrinë e filmave me “pullë të kuqe”i ka habitur të gjithë pasi ka publikuar fotot me partnerin e ri.

Ndonëse për jeten e saj personale nuk dihej asgjë, pornostarja ka zyrtarizuar lidhjen me një djalë mjaft simpatik, i cili poashtu është një pornostar.

Në rrjetet sociale ata shpesh postojnë foto me njëri-tjetrin dhe nëse nuk e njeh profesionin e tyre, nuk mund ta kuptosh dot nga fotot pasi ata janë si çdo çift tjetër.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here