Pornostarja i habit të gjithë… ky është i dashuri i saj

cifti-pornostarPornostarja Mia Malkova, mjaft e njohur në industrinë e filmave me “pullë të kuqe”i ka habitur të gjithë pasi ka publikuar fotot me partnerin e ri.

Ndonëse për jeten e saj personale nuk dihej asgjë, pornostarja ka zyrtarizuar lidhjen me një djalë mjaft simpatik, i cili poashtu është një pornostar.

Në rrjetet sociale ata shpesh postojnë foto me njëri-tjetrin dhe nëse nuk e njeh profesionin e tyre, nuk mund ta kuptosh dot nga fotot pasi ata janë si çdo çift tjetër.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.