Çifti filmohet duke bërë seks në pishinën publike

Një video e filmuar në SHBA tregon një çift të papërmbajtshëm që kryen marrëdhënie seksuale në një pishinë publike.

Ata nisin të bëjnë seks, ndërkohë që pishina frekuentohet edhe nga njerëz të tjerë. Videoja ka marrë 5 mln shikime.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Polici merr leckën dhe pastron makinat, lavazhieri mban kallashin dhe i sheh(Foto)

Një lavazhier në kryeqytet është bërë kapo për pak minuta. Mësohet se ...