Ish-futbollisti i njohur i jep fund martesës me modelen kosovare

ciftiiiIsh-portieri i njohur i skuadrës së futbollit Manchester United, danezi Anders Lindegaard dhe modelja kosovare, Mise Beqiri i kanë dhënë fund martesës së tyre. Çifti njoftoi ndarjen në një deklaratë të përbashkët, duke theksuar se djali i tyre i ri Julian është përparësia e tyre, raporton Hello.

“Për shkak të dallimeve të papajtueshme kemi marrë vendim të vështirë, për të jetuar jetë të ndarë”, ka shkruar ato. “Kujdesi për djalin tonë mbetet prioritet kryesor për të dy ne. Kërkojmë që të respektohet privatësia jonë, pasi kjo është një kohë e vështirë për ne”- kanë thënë ata.

bukur-8miswee-2

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...