Kapet çifti shqiptar me 29 kg hashash në Greqi

policia-grekePlot 29 kg kokainë është bllokuar nga policia grek, në një operacion që është në zhvillim e sipër prej dy ditësh.

Referuar mediave greke është çmontuar një rrjet kriminal që merej me trafikun e drogës në Evropën Perëndimore.

Sipas mediave greke në Greqi 4 persona janë arrestuar: 2 grek dhe një çift shqiptarësh. Jo zyrtarisht flitet se ky operacion ka lidhje me atë të ditës së enjte kur u bllokua rreth 1 ton kanabis.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia2015

Mashtrimi/ Bien në pranga 3 persona, tentuan t’i merrnin 280 euro një 28-vjecari

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Durrësit pasi dy muaj më parë ...