Kapet çifti shqiptar me 29 kg hashash në Greqi

policia-grekePlot 29 kg kokainë është bllokuar nga policia grek, në një operacion që është në zhvillim e sipër prej dy ditësh.

Referuar mediave greke është çmontuar një rrjet kriminal që merej me trafikun e drogës në Evropën Perëndimore.

Sipas mediave greke në Greqi 4 persona janë arrestuar: 2 grek dhe një çift shqiptarësh. Jo zyrtarisht flitet se ky operacion ka lidhje me atë të ditës së enjte kur u bllokua rreth 1 ton kanabis.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia gjen trafikantët që futën drogë në zarfet e postës, do dërgohej në Itali

Policia ka rënë në gjurmët e dy personave që kanë tentuar të ...