Zbulohen pozat më të bukura për çiftet e sapomartuar (Foto/Video)

UntitledTrendi i ditëve të sotme për të porsamartuarit është që t’i bëjnë fotot e dasmës nën ujë.
Fotografi nga SHBA, Adam Opris, i ka befasuar të gjithë me fotografitë e veta gjatë katër viteve të fundit, transmeton Telegrafi.
Përderisa në disa fotografi shihen çifte duke pozuar krah për krahë, disa tjera e shfaqin nusen dhe dhëndrin duke u puthur nën ujë.

Ideja për të bërë foto nën ujë është paksa ekstreme, por është e paharrueshme dhe është duke u bërë opsioni primar mes të porsamartuarve.
Në një video të fundit prapa skenave Adam tregon se si krijohen këto imazhe të mahnitshme. Videon në fjalë mund ta shihni më poshtë. /Telegrafi/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Metodat ekstreme, si stërvitet policia më e fortë në botë…+18

Në këtë video duket disa nga policët më të fortë në botë ...