Arian Cani e ndërron sërish, ja “Sofia” e re

sofia-reeeeeeeeSonte në mbrëmje ka nisur emisioni “Zonë e Lirë”, e ndërkohë drejtuesi Arjan Çani ka prezantuar një tjetër bukuroshe, që sipas tij është stazhierja e re në tentativë për tu bërë Sofia e re e tij.
Sipas Çanit, vajza është ende në provë ndërsa do të shikojë nëse ajo do ta kalojë provën e prezantuesit të njohur.

Cani nuk ka gjetur rehat pas largimit të Sofisë së dikurshme, pasi që atëherë ka ndërruar dhjetëra “Sofi”./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...