E frikshme në Elbasan, çahet rruga, ja si e “përpin” autobotin!

rrugaaNjë aksident rrugor ka ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në aksin rrugor Elbasan-Përrenjas, ku një autobot është batuar në anë të rrugës, duke rrezikuar kështu jetën e shoferit.

Ende nuk dihet nëse ka të plagosur, po nga pamjet e publikuara nga “Jetaoshqef”, vihet re se rruga është çarë dhe si pasojë autoboti është rrëzuar.

Ai është përplasur me trasenë ndarëse dhe ndërsa rruga ka rrëshqitur, e ka marrë me vete kabinën e autobotit, ndërsa pjesa e kontejnerit ka ngelur në ajër.

Policia vijon punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vazhdojnë punimet, deklaron Veliaj: Vettingu i domosdoshëm, korrupsioni në gjykata i ka bllokuar 40 projekte bashkisë

Bashkai e Tiranës ka përfunduar ndërtimin e rrugës “Hermann Gmeiner”, e cila ...