E frikshme në Elbasan, çahet rruga, ja si e “përpin” autobotin!

rrugaaNjë aksident rrugor ka ndodhur gjatë orëve të para të ditës së sotme në aksin rrugor Elbasan-Përrenjas, ku një autobot është batuar në anë të rrugës, duke rrezikuar kështu jetën e shoferit.

Ende nuk dihet nëse ka të plagosur, po nga pamjet e publikuara nga “Jetaoshqef”, vihet re se rruga është çarë dhe si pasojë autoboti është rrëzuar.

Kliko per me shume info

Ai është përplasur me trasenë ndarëse dhe ndërsa rruga ka rrëshqitur, e ka marrë me vete kabinën e autobotit, ndërsa pjesa e kontejnerit ka ngelur në ajër.

Policia vijon punën për zbardhjen e plotë të shkaqeve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.