HISTORIA/ “Burri më jep çdo gjë që dua por unë e tradhtoj, ai ka një problemi”

SEKSNjë 29-vjeçare ka rrëfyer historinë e saj në rubrikën e psikologes së “The Sun” duke treguar tradhtitë e një pas njëshme që i bën bashkëshortin.

Edhe pse pendohet ajo shprehet se e ka të vështirë të mos e tradhtoj pasi tundohet nga meshkujt më të rinj se i shoqi.

Kliko per me shume info

Letra e gruas

“E urrej shpesh veten time pasi nuk i qëndroj dot besnike bashkëshortit tim dhe dua që të më jepni një këshillë si të arrij dhe ta frenoj veten time.

LEXO EDHE:  500 dollarë gjobë, për një gjysmë molle

Unë jam 29 vjeçe dhe burri im është 47. Ne kemi 4 vite të martuar dhe ai është me të vërtetë një person fantastik dhe më plotëson çdo dëshirë… më jep para, kam makinën time, blej rrobat që dua dhe çdo gjë tjetër, por unë e kam tradhtuar shumë herë atë sepse ai nuk më përmbush në shtrat.

LEXO EDHE:  Hyri e zuri vend në sedilje, vajza seksi i habit të gjithë me veprimin e saj të "pisët"

Tradhtinë e parë e kam bërë 3 muaj pas martesë, me një koleg i cili ishte gjithashtu i martuar. Ai ishte mjaft i pashëm dhe më tundonte ideja e një lidhjeje sekrete. Kështu kanë pasuar edhe shumë tradhti të tjera por burri im ende nuk ka zbuluar asnjë rast.

A ka ndonjë mënyrë që të mund ta përmbaj veten dhe ti qëndroj besnike?!”

LEXO EDHE:  I bëri për 6 vite rresht thonjtë me akrilik, e vërteta e hidhur që i ndodhi kësaj gruaje do ju habisë

Përgjigjja e psikologes

“Kur ti e di që nuk duhet ta tradhtosh duhet të jesh më e fortë dhe ta kufizosh veten tënde nga kjo gjë.

Por mendoj se ti duhet të bësh disa seanca me një psikolog dhe në to të përfshihet edhe bashkëshorti juaj. Kështu ndoshta mund të kesh një martesë të frytshme”.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here