Kap burrin të dehur pas mesnatës , përgjigjja e tij shtang gruan

alkool14Një çift, i cili e kishte 20 vjetorin e martesës duket se nuk iu shkoi ashtu siç ata kishin dëshirë, shkruan revista “Kosovarja”.

Në 4 të mëngjesit gruaja u zgjua dhe pa burrin e saj në kuzhinë duke pirë raki…

Kur e pyeti se pse po pinte, ai i tha:

Të kujtohet para 20 viteve, kur babai yt na zuri dhe më tha “ose martohuni, ose do të përfundosh 20 vite në burg… sot do të ishin bërë ato 20 vite” .

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Ku**, do t’vras…”, ofendon rëndë gruan e cila i shkruan mesazh të dashurit të saj, shokohet kur zbulon fshihet pas atij numri (Foto)

Një reagim aspak i hijëshëm ka ardhur nga një femër xheloze, kur ...