Bën seks të zhurmshëm, pushuesit e hotelit tërheqin zvarrë burrin, ja pasojat

Një burrë derisa kishte bërë seks kishte qenë shumë i zhurmshëm, dhe për shkak të këtij gjesti është tërhequr zvarrë nga pushuesit e nervozuar të hotelit, të cilët nuk mund të flinin.

Burri i identifikuar si Lei, kishte injoruar trokitjet në derë të dhomës dhe kishte vazhduar të ‘kënaqet’ me të dashurën e tij, transmeton Telegrafi.

Por kamerat e sigurisë së hotelit kanë kapur momentin kur një biznesmen mban në duar rrobat e Leit, të cilin njëkohësisht e godet duke tentuar ta nxjerrë nga hoteli.

Pas kësaj tollovie të krijuar ishin grumbulluar, dhjetëra pushues që ishin në katin e njëjtë ku po qëndronte Lei, duke ndihmuar Zhang ta tërheqin zvarrë çiftin e papërmbajtur.

Sipas medieve ndërkombëtare, kjo ngjarje kishte ndodhur në qytetin Beihai në pjesën jugore të Kinës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kryeministri Edi Rama pranon Lulzimin në kabinetin qeveritar

Kryeministri Edi Rama ka përzgjedhur si këshilltar në kabinetin e tij Lulëzim ...