Historia me komshien: Bënim seks sa herë i shkonte burri në punë! (+18)

Kliko per me shume info

tradhtia“Po kaloj seksin më të mirë të jetës sime me pastruesen tonë, sepse gruaja ime nuk është më e interesuar për jetën tonë seksuale”, është rrëfimi i një burri në Britaninë e Madhe.

Rrëfimi: “Jam 47 vjeç, i martuar dhe kam dy fëmijë. Gruaja ime është infermiere, kurse unë shes software dhe pjesën më të madhe të kohës punoj nga shtëpia. Pastruesja jonë është 52 vjeç dhe kujdeset shumë për veten e saj.
Një ditë ajo hyri në studion time që kam në shtëpi dhe kishte veshur një bluzë të shkurtër. Pasi mbarova telefonatën që po bëja me një klient, pashë gjoksin e saj dhe ajo buzëqeshi dhe erdhi drejt meje.

Kliko per me shume info

Më pas ne filluam të putheshim, u zhveshëm dhe bëmë seks mbi tavolinë. Seksi ishte fantastik, më i miri se eksperiencat e mia të mëparshme. Tani ne kryejmë marrëdhënie 2 herë në javë”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.