‘’Bomba’’ Kallashi… të pasmet e saj trondisin rrjetet sociale sërish (Foto)

UntitledJemi të gjithë koshient se ajo ‘’VDES’’ të ekspozojë të pasmet e saj… cdo ditë, ose ndoshta dy- tre herë në ditë. Është bërë një zakon tashmë për të, dhe fansat nuk habiten kur ajo poston. KËtë herë të pasmet e saj të veshut me strece, vihen në një pozicion ku duken shumë, dhe mbi tyre është një kurorë që realisht nuk duket shumë. Ajo i quant ë pasmet e saj, ‘’të pasmet’’ e një mbretëreshe, a mendoni dhe ju kështu?

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.