Blushi dhe Hafizi japin lajmin bombastik në Kuvend!

Kliko per me shume info

blushi-psBen Blushi sapo ka deklaruar ne parlament se ai dhe Mimoza Hafizi nuk jane me pjese e grupit parlamentar te Rilindjes. Blushi nuk ka permendur emrin grupi i PS, por e ka cilesuar ate si grupi i Rilindjes duke vijuar tezen e tij qe mes te dyjave ka dallim. Blushi ka folur edhe ne emer te Mimoza Hafizit.

Ai e ka quajtur Rilindjen nje fatkeqesi kombetare dhe ka deklaruar se se bashku me Hafizin do i bashkohen nje projekti te ri politik. Blushi pritet te krijoje nje parti te re ne fillim te nentorit.

Kliko per me shume info

Kjo ishte deklarata e ikjes se Blushit edhe pse ai e kishte deklaruar kete me pare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.