Tiranë, burrin e shtrirë në trotuar nuk e ndihmon askush, as ai që e filmoi!

isemuriQytetarë te shumte kanë qenë dëshmitarë sot të një rasti dramatik në zonën më të frekuentuar të kryeqytetit, në Bllok ku një burrë i sëmurë dhe i shtrirë në rrugë përpëlitej por asnjë nuk e ka ndihmuar.

Në videon e postuar në rrjetet sociale shihet se mjaft qytetarë kalojnë pranë personit që duket nga larg si një endacak por askush nuk e pyet nëse ka nevojë për ndihmë apo të lajmërojë ambulancën.

Burri ka qëndruar për disa minuta në tokë, në gjendje të rëndë. Nuk dihet se si ka përfunduar drama e tij.

Te semurit nderkohe duket se nuk i ka shkuar ne ndihme as ai qe filmoi skenen dhe publikoi pamjet i cili duket se ka fotografuar protagonistin nga largesia prej disa metrash.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vlonjati i bën zbor Policisë, 3 orë për ta kapur me 761 kg drogë në det

Policia shqiptare gjatë një operacioni të përbashkët me Guarda di Financa kanë ...