Blero shtrohet në spital, ndërsa Afrona… (Foto)

UntitledSot është dita e tretë e këngëtarit Blero në spital. Ai pasi ka marr një infeksion i është dashur të shtrihet dhe të qëndrojë aty deri sa të shërohet.
Në këtë mëngjes ka pranuar një dhuratë nga e dashura e tij Afrona, e cila i uron shërim sa me të shpejtë, shkruan Magazina.al.
Meqenëse Afrona nuk është afër tij , sigurisht dhurata e saj do e bëjë Bleron të ndihet me mirë, dhe të përpiqet që sa me shpejtë t’a marrë vetën.
Ndryshe këngëtari ka thënë për Magazina.al. se do lirohet sot(e shtunë) nga spitali.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...