Bleona Qerreti ngacmon Jean Claude Van Damme, ja për çfarë bëhet fjalë…

bleona-toplessBleona Qerreti gjithmonë afër skandaleve! Këtë herë ajo përflitet të ketë ngacmuar Jean Claude Van Damme, duke e kërkuar të shkoj ënë një takim me të. Gjithashtu, vlen për tu përmendur se është përfolur për kalimin e një nate të nxehtë dhe pasiononte me, duket se jo të gjithë i besuan deklaratës së saj pak kohë më parë, edhe pse fotot qarkulluan në internet. Gjithësesi le të kthehmi tek e tashmja, ku mesaduket aktori i ‘fuqishëm’ i ka lënë mbresa shumë të mira këngëtares shqiptare, e cila bën çmos për të qenë në vëmendjen e tij. Bleona nuk lë rast pa shfrytëzuar, sa herë i jepet mundësia që të kontaktojë me aktorin.

Nuk e dimë se cilat janë marrëdhëniet mes të dyve, nëse ata janë miq apo thjesht persona të njohur, por në foton e fundit që Van Damme ka publikuar në Instagram, ndër komentet e para ka qenë ai i Bleonës, e cila i thotë aktorit se ndodhet në Los Angeles, ndërsa e pyet për vendndodhjen e tij.

Shqiptarëve të tjerë që ndjekin aktorin nuk iu ka shpëtuar ky detaj dhe kanë nisur të bëjnë humor me komentin e Bleonës, e cila duket se është vënë në siklet dhe e ka fshirë tërësisht atë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. mbase van damit i eshte bere qelbur haleja dhe kerkon nje pastruese. Per cfare e do tjeter van dami nje 40-vjecare qe i jane varur zhapat kur atij i vijne verdalle bukuroshet 20 vjecare?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nusja e djalit të Topallit sfidon Ilda Bejlerin e Marina Vjollcën, ja fotot

Televizioneve shqiptare i është shtuar edhe një bukuroshe tjetër në moderimin e ...