Bleona dhe Rihanna komshie, ja ku jetojnë këngëtaret (Video)

MAJMUN-BLEONABleona Qerreti tashmë me famë ndërkombëtare ka arritur të krijojë shoqëri me shumë nga yjet të botës së muzikës. E pranishme në shumë evenimente, tashmë dhe mikesha me yjet pjesëmarrës kryesor në evenimetet e caktuara. Këtë herë bëhet fjalë për Rihanën, ku sipas Bleonës ata jetojnë afër me shtëpia, pra janë në një zonë.

LEXO EDHE:  Tolga shkruan shqip, i bën gruas publicitet te 1,4 milionë fansat e tij

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here