Rrëfehet Bjordi i Big Brother: Ja eksperienca ime me një prostitutë!

bjordi-big-brother
Ne foto Bjordi Mezini

Bjordi Mezini ka qenë i ftuar në emisionin “Gossip Tv” ka rrëfyer ndër të tjera edhe për eksperiencën e tij me një prostitutë.

“Kam qenë i ri edhe unë. Kur ka qenë një herë në Evropë, dhe çmimet ishin nga 30 deri në 50 euro. S’ishte fare shumë.”- ka thënë ai.

Kliko per me shume info

I pyetur më pas nga gazetari se sa kohë ka qëndruar më të, Bjordi ka thënë se aty mund të rrishë sa të të mbajë trupi, por pa specifikuar se sa i ka zgjatur atij kjo eksperiencë evropiane.

LEXO EDHE:  Dasara Karaiskaj mesazh shoqes së ngushtë: Burrin ta dua shumë

VIDEO:

#Repost @intvalbania with @repostapp ・・・ Bjordi Mezini: Ja eksperienca ime me nje prostitute!

A video posted by Kelvi Kadilli (@kelvikadilli) on

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here