Arbana Osmani zbulon se kur do të fillojë Big Brother, a do t’a drejtojë ajo?!

arbana-ermaliPrezantuesja Arbana Osmani ka publikuar një lajm teksa i ka bërë një koment humoristit Ermal Mamaqi.
Në një foto ku Mamaqi ka publikuar me prezantuesen, Arbana ka zbuluar se kur do të fillojë “Big Brother Albania”.
“Deri ne janar do e kesh hall zemer se pastaj fillon bb dhe nuk do e kesh me problem konkurrencën, love you too,”-shkruan Arbana.

Akoma nuk dihet nëse do jetë ose jo prezantuese e këtij formati televiziv apo nëse do të vijoj Ledion Liço./LajmiFundit.al/
ermali-arbana

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kënga e Era Istrefit ‘’thyen’’ rekordet, nuk do ta besoni sa klikime ka marrë për vetëm pak orë(Video)

Ylli shqiptar, Era Istrefi e cila së fundmi ka prekur skenat ndërkombëtare ...