“Më vinte turp nga vetja”, 24-vjecarja humb 75 kg, e pabesueshme si duket ajo sot

studentja-teksasKur shoh fotot e ditës kur i dashuri im më propozoi për martesë e urrej veten. Ky është rrëfimi i një vajze të re e cila kishte arritur një peshë prej 125 kilogramësh.
Por ajo duke parë foto të ndryshme në internet, vendosi të binte në peshë shkruan LajmiFundit.al.Haley Smith nga Teksasi, e cila studion për psikologji nisi menjëherë aktivitetet fizike.
“Bëja shumë vrap dhe konsumoja shumë fruta e perime”:-u shpreh ajo.
Ajo tashmë ka humbur rreth 75 kilogramë dhe tani peshon vetem 50 kg.
“Tani ndihem shumë mirë me trupin tim, skam as probleme shëndetësore sic kisha dikur”- u shpreh ajo./LajmiFundit.al/
FOTOT:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.