Bie nga shkëmbi dhe paralizohet, i riu e përdhunon gjatë gjithë ditës

vajza-perdhunohetNjë vajzë 23-vjecare është përdhunuar nga një 28-vjecar, pasi e reja ka rënë nga shkëmbi dhe ka dëmtuar të dyja këmbët.

Ajo është Hannah Gavios, 23 vjeçe, nga New York, mësuese anglishteje dhe tashmë ndodhet në një spital dhe po trajtohet me kimioterapi pasi nuk mund të lëvizë këmbët e saj.

Kliko per me shume info

Ajo po shëtiste sëbashku me 28-vjecarin, por i kanë rrëshqitur këmbët dhe ka rënë nga shkëmbi shkruan LajmiFundit.al.
I riu në vend që ta ndihmonte, e ka përdhunuar për më shumë se 10 orë.
Vajza u gjet një ditë më pas dhe u dërgua me urgjencë në spital. Mjekët zbuluan se ajo kishte humbur ndjeshmërin e këmbëve.
Prindërit e vajzës, të dëshpëruar shprehen se duhen 200.000 dollarë që ajo të ecë sërish./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here