Urimi i pazakontë i kësaj vajze për Berishën i ka lënë të gjithë pa fjalë …!

berisha-liriIsh-kryeministri Berisha festoi dje 72-vjetorin, urime pafund kanë vërshuar në faqen e tij në Facebook, ku ai vetë ka postuar një foto.

Ka patur urime, por edhe kritika dhe sharje, mbi 3300 komente, mbi 200 shpërndaje dhe shumë pëlqime. Por, një nga komentet që ka spikatur ka qenë ai i një vajze, e cila i kërkon Berishës që të marrë jetë nga vitet e saj, aq e madhe është dashuria për të.

“Sot 72 vjeç!

Miq, eshte fitore dhe bekim te behesh 72 vjeç dhe te te duket vjeshta si pranvere! Mirenjohje te pakufishme Zotit, Lilit e te gjithe familjareve, miqve, te afermve, bashkpuntoreve, mbeshtetesve te mi, qe me dashuri, perkushtim te madh me kane shoqeruar dhe aq shume me kane ndihmuar, mbeshtetur, frymezuar pergjate ketij rrugetimi. Zoti i bekofte!! sb”.

Ndërkohë, më poshtë keni disa nga urimet që kanë spikatur për ditëlindjen e Sali Berishës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kallashi shokon të gjithë, vjen me një foto si asnjëherë më parë (Foto)

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të ...