Berisha feston 72-vjetorin e lindjes, ja urimi i vecantë i reperit Stresi

berisha-2016Ish-kryeministri Sali Berisha ka festuar sot ditëlindjen dhe mbush 72 vjec. Berisha me anë të një statusi në rrjetet sociale i ka falenderuar të gjithë ata që e kanë uruar në këtë ditë të vecantë.

stresiii“Miq, eshte fitore dhe bekim te behesh 72 vjeç dhe te te duket vjeshta si pranvere! Mirenjohje te pakufishme Zotit, Lilit e te gjithe familjareve, miqve, te afermve, bashkpuntoreve, mbeshtetesve te mi, qe me dashuri, perkushtim te madh me kane shoqeruar dhe aq shume me kane ndihmuar, mbeshtetur, frymezuar pergjate ketij rrugetimi. Zoti i bekofte!! “-shruan Berisha.

LEXO EDHE:  Enca bën arabin të përdorë ‘google translate’ dhe t’i shkruajë këto fjalë në shqip: Nxirr b...
Kliko per me shume info

Ndërkohë edhe patrioti i tij nga Tropoja, reperi Stresi i ka dedikuar një urim të vecantë politikanit të tij të preferuar shkruan LajmiFundit.al.

“Te dergoj urime te ngroheta per ditelindjen tende, te uroj shendet dhe lumturi ne jete. Shume urime per ty gezofsh edhe shume pranvera te tjera sespe me te vertete je nje person special dhe une jam i lumtur qe kam arritur te te njohe ne kete jete. SHUM URIME PER TY “-shkruan Stresi ne urimin e tij./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here