Berisha nxjerr fotot: Ja si fluturojnë avionët e drogës mbi Kanabistan!

narkoflotaNarkoflota ne Kanabistan! – Keshtu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha ne nje postim ne faqen e tij zyrtare ku denoncon sipas tij pranine e avioneve qe ngarkohen me droge ne disa zona te Shqiperise.

Sipas Berishes, nje avion ka tentuar te ulet ne Shkoder, nje tjeter eshte fotografuar ne Divjake dhe me tej, mjete te tilla jane pare ne Belsh dhe ne Lushnje.
Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. numuro avjonet ti sale
    ata po mbajn lekun, qe do paguhen per votat, qe ti dhe pjella jote mos hypni me n pushtet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Paralajmërimi/ “Nëse Rama anashkalon kërkesat e PD-së, situata do të…”

Deputeti i Partisë Demokratike Genc Ruli, gjatë një interviste në ABC News ...