Sali Berisha mbush sot 72 vjeç: Më duket vjeshta si pranverë …!

berishaaaaaSot është një ditë e rëndësishme për ish-kryeministrin Sali Berisha. Ai feston sot 72-vjetorin e lindjes.

Lajmin e ka bërë me dije personalisht ish-kryeministri Berisha nëpërmjet një postimi në rrjetin social facebook.

Ai shkruan se është një fitore dhe bekim të bëhesh 72 vjeç dhe të të duket vjeshta si pranverë.

Shënimi i plotë:

Sot 72 vjeç!

Miq, eshte fitore dhe bekim te behesh 72 vjeç dhe te te duket vjeshta si pranvere! Mirenjohje te pakufishme Zotit, Lilit e te gjithe familjareve, miqve, te afermve, bashkpuntoreve, mbeshtetesve te mi, qe me dashuri, perkushtim te madh me kane shoqeruar dhe aq shume me kane ndihmuar, mbeshtetur, frymezuar pergjate ketij rrugetimi. Zoti i bekofte!! sb

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Basha i përgjigjet ashpër Maja Koçijançiç: Ka BE që dënon drogën e korrupsionin, por…

Kreu i opozitës, Lulzim Basha i është përgjigjur sot deklaratës së Maja ...