Zbulohet arsyeja, ja pse mungoi Berisha sot në Kuvend

berisha-kuvendIsh-kryeministri Sali Berisha nuk ishte i pranishëm në seancën e së enjtes në Kuvend.
Berisha ka njoftuar se ndodhet në Bruksel, ku merr pjesë në Forumin “Crans Montana” që trajton Sigurinë globale dhe lokale.

“Këto ditë jam në Bruksel i ftuar nëe Forumin Crans Montana që trajton Sigurinë globale dhe lokale. Në forum do të paraqes rrezikun e madh që paraqet për sigurinë e vendit dhe të rajonit e më gjerë politika e kanabizimit të vendit nga Edi Rama, krijimit me këtë politikë të një Kolumbie në zemër të Europës, rrezikun për sigurinë dhe stabilitietin e vendit të lidhjeve të ngushta të gjithanshme të qeverisë me krimin, trafiqet kriminale dhe korrupsionin galopant”, njofton Berisha./LajmiFundit.al/

1 COMMENT

  1. po te pyesin per Gerdecin o sali cfare do tu thuash? Qe nuk e njeh baxhanakun? Po per Lazaratin cpergjigje do tu japesh? Po per 4 te vraret ne 21 janar? Po per vellezerit Haklaj? Po per Azem Hadarin? Po per biznesmenin, Z Hoxha, po per Sajmir Kumbaron qe e kerkon Interpoli dhe nuk gjendet se me urdherin tend ai e vrau z. Hoxha, dhe po u gjet ai ti je i pari qe shkon ne burg? Kanabisi eshte vertete nje gje shume negative po ishe ti qe e solle faren, tani “qan e vajton”. Nje sugherim per ty o sali: merr me vete dash alikon kur te flasesh per kanabisin tjeter here, ai do tundi kemboern se ja ka marre doren mire atij biznesi, ti u plake tani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.