Sali Berisha mbush 72-vjeç, ja mesazhi i tij për ditëlindje

Kliko per me shume info

berisha-liriIsh-kryeministri Sali Berisha feston sot ditelindjen e tij te 72-te.

Ai ka ndare me fansat e tij ne Facebook edhe nje mesazh ku shkruan: Sot 72 vjeç!

Kliko per me shume info

Miq, eshte fitore dhe bekim te behesh 72 vjeç dhe te te duket vjeshta si pranvere! Mirenjohje te pakufishme Zotit, Lilit e te gjithe familjareve, miqve, te afermve, bashkpuntoreve, mbeshtetesve te mi, qe me dashuri, perkushtim te madh me kane shoqeruar dhe aq shume me kane ndihmuar, mbeshtetur, frymezuar pergjate ketij rrugetimi. Zoti i bekofte!! sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.