Beqaj i dërgon SMS pensionistes, i përgjigjet nipi: Nesër bën 1 muaj që ka vdekur!

Kliko per me shume info

ilir-beqaj_4Ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj i ka dërguar një SMS një pensionisteje për të mësuar se sa e kënaqur ishte ajo nga shërbimi i sistemit shëndetësor.

Por, “gjyshja” me emrin Ilfete në fakt ka ndërruar jetë. Kjo vërtetohet nga një përgjigje e nipit të saj, Fabian Topollaj, i cili është dhe këshilltar i PD-së në Bashkinë e Tiranës.

Kliko per me shume info

Ja përgjigja që ka marrë ministri Beqaj:
beqaj-mesazhi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.