Bënte seks me pastruesen, e pabesueshme si e zbuloi gruaja tradhtinë

papagall

Foto Ilustruese

Një burrë, i cili tradhtonte bashkëshorten me pastruesen, ka rënë ‘pre’ e papagallit që mbante në shtëpi.

Ishin pikërisht fjalët që papagalli përsëriste, të cilat bënë që gruaja të kuptonte se ai e tradhtonte dhe fjalët që papagalli thoshte ishin pikërisht ato që ai përdorte me pastruesen teksa bënin seks.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Kuvajt, aty ku tradhtia dënohet me burg, dhe gruaja së bashku me papagallin është paraqitur në polici, ku ka denoncuar burrin.

Por për fatin e tij të mirë, ‘dëshmia’ e papagallit nuk u mor për bazë pasi inspektorët thanë se ai mund t’i ketë dëgjuar në televizor ose radio dhe jo prej bashkëshortit të saj raporton Daily Mail.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Keni menduar se është aktrim? Në këto filma aktorët kanë kryer marrëdhënie në të vërtetë

Nëpër filma jemi mësuar të shohim skena të nxehta, por gjithmonë jemi ...